FAQ     Căutare     Membri     Grupuri  AscultaAsculta ProFM - conectati
  Înregistrare     Profil     Mesaje private     Autentificare  
CAUTI O MELODIE? CLICK HERE!!!
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 237, 238, 239  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului forum.profm.ro -> Muzica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Aiiro
Virtual Geisha
Virtual Geisha

Data înscrierii: 27/Mar/2002

MesajTrimis: Mar Mar 02, 2004 11:24 pm    Titlul subiectului: CAUTI O MELODIE? CLICK HERE!!! Răspunde cu citat (quote)

Am observat ca tot mai multi useri apeleaza la forum pt a deslushi misterele muzicii de la radio. De-acum in colo, atunci cand auziti o melodie la profm (si nu numai) si nu stiti cine canta sau cum se numeste, intrebati aici, ca sa nu deschidem 23897239 de thread`uri separate, ca da urat la imagine si va incurcati.
Multzam ppl.

Ultima modificare efectuată de către Aiiro la Sâm Noi 06, 2004 8:54 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bobbi
Music Guru
Music Guru

Data înscrierii: 22/Feb/2004
Locație: La butoane

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 10:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da...o idee foarte buna...dar o idee mai buna ar fi daca am primi si ceva ajutor de la ProFM...totusi...este forumul legat de ProFM...pe alt forum al unui post de radio...tin minte ca cineva a intrebat de o melodie care a fost difuzata la ora X data X....iar adminul a postat playlistul din acea ora pe forum...in fond playlisturile nu stiu daca ar trebui sa fie secrete....pt ca sunt melodii comerciale...care apar in topuri.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Aiiro
Virtual Geisha
Virtual Geisha

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 12:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-mi zice mie, eu ma ocup de forum, nu de profm, vb cu cine trebe Smile
Sus
costelpetrescu

Data înscrierii: 03/Mar/2004

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 1:31 pm    Titlul subiectului: ciuciuca ? Răspunde cu citat (quote)

cum se cheama melodia si cine o canta mai exact ? aia "ciuciuca ....." pe care o promovati intens zilele astea
Sus
C8V5S

Data înscrierii: 03/Mar/2004

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 10:18 pm    Titlul subiectului: Melodie.."indecenta" Răspunde cu citat (quote)

Cum se numeste melodia aceea in portugheza pe care o difuzeaza concurentza (kiss fm #evil ) in fiecare dimineatza! Question !...Merci mult!
Sus
Aiiro
Virtual Geisha
Virtual Geisha

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 11:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intreaba`i p-aia de-acolo, nu pe noi.
Sus
wiz
Ladies' Man
Ladies' Man

Data înscrierii: 18/Noi/2003
Locație: 50°50'N,0°10'W

MesajTrimis: Joi Mar 04, 2004 10:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PEAO APAIXONADO - pu** Boi, pu** cavalo
Embarassed
scuze ...dar chiar asa se cheama. Very Happy
in portugheza inseamna 'a curatza'
thunDerbird
.
.

MesajTrimis: Joi Mar 04, 2004 10:36 am    Titlul subiectului: Re: ciuciuca ? Răspunde cu citat (quote)

costelpetrescu a scris:
cum se cheama melodia si cine o canta mai exact ? aia "ciuciuca ....."

axe bahia.
pisoiu

Data înscrierii: 05/Mar/2004
Locație: calea lactee...cred ca e de ajuns

MesajTrimis: Vin Mar 05, 2004 3:42 am    Titlul subiectului: interesant subiect:) Răspunde cu citat (quote)

auzi cum se numeste melodia aia? Smile
pai daca nu stii cum se numeste sau cine canta de unde puncte de reper pt a afla asta...ma apuc sa lalai pe aici ce-mi aduc aminte din ea? Smile
dar cine sunt eu sa pun ideile altora la indoiala?
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
thunDerbird
.
.

MesajTrimis: Vin Mar 05, 2004 10:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

esti foarte coerent. ai zis-o bine de tot. scurt si la obiect.
udpa0011

Data înscrierii: 09/Mar/2004

MesajTrimis: Mar Mar 09, 2004 10:55 pm    Titlul subiectului: MELODIE Răspunde cu citat (quote)

salut, am fost de curand in romania si am ascultat la radio mereu o melodie ( care in germania nu e pe nicaieri) iar la RDS nu au afisat numele melodiei. nu este acea spaniola obsession si nici sertab , ci una mai degraba cu tente arabe/grecesti "fara mult text". daca ma poate ajuta cineva ...ar fi beton macar cu un top ceva. era destul de des difuzata...la fel de des ca I FEEL U ...deci ma gandesc ca trebuie sa fie destul de cunoscuta.

multumesc,
up
Sus
Bobbi
Music Guru
Music Guru

Data înscrierii: 22/Feb/2004
Locație: La butoane

MesajTrimis: Mie Mar 10, 2004 7:45 am    Titlul subiectului: Re: MELODIE Răspunde cu citat (quote)

udpa0011 a scris:
salut, am fost de curand in romania si am ascultat la radio mereu o melodie ( care in germania nu e pe nicaieri) iar la RDS nu au afisat numele melodiei. nu este acea spaniola obsession si nici sertab , ci una mai degraba cu tente arabe/grecesti "fara mult text". daca ma poate ajuta cineva ...ar fi beton macar cu un top ceva. era destul de des difuzata...la fel de des ca I FEEL U ...deci ma gandesc ca trebuie sa fie destul de cunoscuta.

multumesc,
up

Ehhh....macar puteai sa precizezi genul...dance...house...incearca Despina Vandi - Gia...altele nu-mi vin acum in minte...poate o fi vreo melodie noua care inca nu am auzit-o
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mjaay2
Realizator ProFM
Realizator ProFM

Data înscrierii: 10/Mar/2004

MesajTrimis: Mar Mar 16, 2004 8:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hehe.
dina vaas - the love i have 4 u.
Sus
Catalin S.
rank 0
rank 0

Data înscrierii: 11/Mar/2004

MesajTrimis: Joi Mar 18, 2004 5:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cine canta melodia aia ? Hmmm... artist necunoscut ?
Frumos subiect... ce sa zic... ?

Ia uitati aici:
http://www.black.bogdanra.ro

si pentru download:
http://www.black.bogdanra.ro/?Ce+cantam/Downloads

Pe scurt... o fromatie super necunoscuta... acum... pe vremuri... mai stiau cativa pe ici pe colo #wink . Ok. Daca nu am deranjat cu mesajul asta... va doresc auditie placuta si va poftesc sa va spuneti parerile ori in "Cartea de oaspeti" de pe site ori aici. Nu trageti !

Multzam fain si bine v-am regasit !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Kto_to

Data înscrierii: 19/Mar/2004

MesajTrimis: Vin Mar 19, 2004 4:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Caut si eu o melodie de fff mult timp si... poate ma ajuta cineva. E o melodie in rusa pe care o canta un tip, ceva cu snicarsi in refren sau ceva de genul asta.
Nu stiu daca e si pe profm, eu am auzit-o pe radio 21 dar pe forumul lor nu a raspuns nimeni nimic bun... doar "Leben I feel you" si nu e sigur asta
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului forum.profm.ro -> Muzica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 237, 238, 239  Următoare
Pagina 1 din 239

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum