FAQ     Căutare     Membri     Grupuri  AscultaAsculta ProFM - conectati
  Înregistrare     Profil     Mesaje private     Autentificare  
CAUTI O MELODIE? CLICK HERE!!!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 237, 238, 239  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului forum.profm.ro -> Muzica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
yonnie

Data înscrierii: 29/Mar/2004

MesajTrimis: Mie Iun 02, 2004 11:16 am    Titlul subiectului: Melodiutza dragutza revine Răspunde cu citat (quote)

A mai intrebat cineva inaintea mea, dar n-a primit nici un raspuns, asa ca in numele fan clubului acestei melodii anonime cu autor necunoscut, ma simt nevoit sa repet.

So, melodia pe la refren ii zice cam asa
"You're the air that I breathe, The air that I breathe....."
si are un acord de chitara placut auzului pe fundal.

Cam astea sunt semnalmentele, asa ca help!

ps: sorry de subiectul creat, n-a fost intentia mea. feel free sa-l radeti.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
yonnie

MesajTrimis: Mie Iun 02, 2004 11:46 am    Titlul subiectului: Re: caut o piesa Răspunde cu citat (quote)

dyiana a scris:
salut!
am si eu o intrebare: stie cineva cine canta melodia "u once told me" si de unde pot sa o iau fara virusi atasati :) ? la profm nu o prea dati des. incepe cu " u once told me i could never feel this but let me tell you something: yeah i do..."
versurile din refren sunt ceva de genul: "sometimes i find myself in scene in a dream not so far away/ sometimes ...tell me what just happened to mee..."
daca stiti pls raspundeti.
mersi mult!

Pai sa fie andain - you once told me ;)
Sus
deathrow

Data înscrierii: 02/Iun/2004

MesajTrimis: Mie Iun 02, 2004 12:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sal
am si eu o intrebare
aud la radio o melodie de gen arab , panjabi (ceva de genu asta )o baga destul de rar . la unele posturi o mai pun pe post de gingle.
canta un tip si o tipa . tot ce am reusit sa retin ...... and it`s all for the money ...........
daca stiti ceva va rog sa-mi spuneti
Sus
Bobbi
Music Guru
Music Guru

Data înscrierii: 22/Feb/2004
Locație: La butoane

MesajTrimis: Mie Iun 02, 2004 12:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

deathrow a scris:
sal
am si eu o intrebare
aud la radio o melodie de gen arab , panjabi (ceva de genu asta )o baga destul de rar . la unele posturi o mai pun pe post de gingle.
canta un tip si o tipa . tot ce am reusit sa retin ...... and it`s all for the money ...........
daca stiti ceva va rog sa-mi spuneti

Hmmm...incearca Jay Sean - The night dar nu sunt sigur daca e asta....

Yonnie: da si tu niste detalii...melodie dance sau ce e? o singura voce sau mai multe? femeie sau barbat?
dj'ul are butoanele...dj'ul urca volumele...eu sparg difuzoarele...tie-ti rezista timpaneleeeee.......dj'ul are platanele...eu stapanesc microfoanele...dj'ul arunca vinilurile...tu si cu mine sus mainileeeee
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
yonnie

MesajTrimis: Mie Iun 02, 2004 12:50 pm    Titlul subiectului: Detalii deci... Răspunde cu citat (quote)

Bobby, man, e vorba despre un tip (dupa voce pare de culoare, dar nu bag mana-n foc), si io zic ca e cam pop.
E recenta, sa zic cam de o luna-2 si, dupa cum spuneam, are pe fundal un acord de chitara electrica. Mai multe detalii mi-e imposibil sa-ti dau.

Ring any bells?
Sus
Bobbi
Music Guru
Music Guru

MesajTrimis: Mie Iun 02, 2004 4:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sorry....dar chiar nu o stiu...daca o sa flu intre timp...o sa te anunt
dj'ul are butoanele...dj'ul urca volumele...eu sparg difuzoarele...tie-ti rezista timpaneleeeee.......dj'ul are platanele...eu stapanesc microfoanele...dj'ul arunca vinilurile...tu si cu mine sus mainileeeee
Sus
3spre10
rank 1
rank 1

Data înscrierii: 04/Mar/2004
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iun 02, 2004 6:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cine stie melodia aia de la BigBrother cand pleaca vreunu'? Aia de face la inceput o numaratoare inversa... e cam chill asa...
MihaiB

Data înscrierii: 02/Feb/2004

MesajTrimis: Mie Iun 02, 2004 7:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Melodia de la Lacoste:
Natasha Thomas - It's Over Now
Smile
deathrow

Data înscrierii: 02/Iun/2004

MesajTrimis: Mie Iun 02, 2004 10:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bobby mersi mult
am cautat pe net , intradevar jay sean - ONE night scrie aici ca se cheama piesa . miine nu mai dorm vecinii !!!!!!!!!!!!!!!
mersi mult
Sus
ghostdog
rank 0
rank 0

Data înscrierii: 03/Iun/2004

MesajTrimis: Joi Iun 03, 2004 10:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

draga yonnie,

melodia pe care o cauti se cheama „(You're) The Air That I Breathe” si e performata Smile de London Beat (desi n-ai fi zis!)
yossi

Data înscrierii: 19/Apr/2004
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi Iun 03, 2004 11:52 am    Titlul subiectului: help again! Răspunde cu citat (quote)

am ascultat o melodie pe profm si nu stiu cum se cheama: refrenul este :"vino langa mine stiu ca vrei, ritmul te cuprinde pana numar la 3, " pls help me
va multumesc mult
Sus
Bobbi
Music Guru
Music Guru

MesajTrimis: Joi Iun 03, 2004 12:52 pm    Titlul subiectului: Re: help again! Răspunde cu citat (quote)

yossi a scris:
am ascultat o melodie pe profm si nu stiu cum se cheama: refrenul este :"vino langa mine stiu ca vrei, ritmul te cuprinde pana numar la 3, " pls help me
va multumesc mult

Ultima melodie Activ: Doar cu tine
Sus
yonnie

MesajTrimis: Joi Iun 03, 2004 1:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="ghostdog"]draga yonnie,

melodia pe care o cauti se cheama ?(You're) The Air That I Breathe? si e performata :) de London Beat (desi n-ai fi zis!)[/quote]

Danke schon, ghost. Nu ma surprinde ca e London Beat, e stilul lor, dar nu mi-a trecut prin cap.... :P
MihaiB

Data înscrierii: 02/Feb/2004

MesajTrimis: Joi Iun 03, 2004 9:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arghh.. e o melodie recenta...
o tipa canta in engleza "I like it when you go to extreme, i like it when..."
si tot repeta cu i like it... ritmuri mai alerte...
mai multe detalii nu am ...
are cineva o idee? #wink
Bobbi
Music Guru
Music Guru

MesajTrimis: Vin Iun 04, 2004 6:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MihaiB a scris:
Arghh.. e o melodie recenta...
o tipa canta in engleza "I like it when you go to extreme, i like it when..."
si tot repeta cu i like it... ritmuri mai alerte...
mai multe detalii nu am ...
are cineva o idee? #wink

Mda....am auzit-o si eu si e marfa...vreau sa fac rost de ea...oricum...dupa cate stiu ar fi 2 Unlimited...inca mai caut...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului forum.profm.ro -> Muzica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 237, 238, 239  Următoare
Pagina 14 din 239

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum